Başkan Karaman, Her Akşam Halk Sofralarında

7 Ağustos 2015

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Ramazan ayı boyunca her akşam farklı mahallede düzenlenen iftar yemeklerinde vatandaşlarla birlikte iftarını açıyor.

Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda geleneğini bozmayan Başkan Karaman, her akşam farklı mahallelerde vatandaşların iftar davetlerine katılıp, onlarla birlikte orucunu açıyor. Yaşlısı genci her kesin halini hatırını soran Başkan Karaman, Mübarek Ramazan ayında dostlarımız ve halkımız her akşam iftar davetleri veriyor. Mümkün olduğu sürece davetlere iftarlara katılmaya çalışıyorum. Halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz, onlardan kopmadan istişare halinde hizmet etmeye çalışıyoruz. Allah bize güç verdiği takdirde ömrümüzün yettiği yere kadar aynı düşüncelerle yolumuza devam edeceğiz dedi.

Teravih sonrası yine merkez mahallelerde çalışmaları yakından takip eden Başkan Karaman, gece geç saatlere kadar kahve ve iş yerlerinde esnaflarla bir araya geliyor. Geçtiğimiz akşam ana su borusunda meydana gelen arıza nedeniyle, gece geç saatlere kadar çalışan Belediye su işleri ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Karaman, vatandaşların mağdur olmaması için gece de olsa çalışmalarımız devam ediyor, Belediyecilik anlayışı bunu gerektirir şeklinde konuştu. – BARTIN

Başkan Karaman, Her Akşam Halk Sofralarında Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

webmaster wordpress site analiz seo analiz
ibrala.com Sitesi Yunus Emre Medya Tanıtım Web Tasarım ve Organizasyon'a Aittir.