Karaman Üzerine Benzin Dökerek Kendisini Yaktı

7 Temmuz 2016

Üzerine benzin dökerek kendisini yaktı

Karaman’da bunalıma giren 42 yaşındaki Durmuş H. üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. Olay yerindeki vatandaşlar ve trafik polisi tarafından yangın söndürme tüpü ile müdahale edilerek söndürülen ve ağır yaralanan Durmuş H., hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaşanan olay güvenlik kameraları tarafından da görüntülendi.

Olay, dün akşam saat 20.00 sıralarında Karaman Otogarı’nda meydana geldi. İddiaya göre otogardaki yoğunluğu kontrol etmek için gelen motorize trafik ekibinin yanına kızgın bir vaziyette gelen 42 yaşındaki Durmuş H., polis memuruna cep telefonu uzatarak yaklaşık bir yıl önce önce boşandığı eşini aramasını istedi. Polis memurunun durumu anlamaya çalıştığı esnada Durmuş H., üzerindeki montunun iç cebinden çıkardığı pet şişe içerisindeki benzini üzerine dökerek herkesin gözü önünde kendisini ateşe verdi.

Şahsın biranda alev topuna dönmesi üzerine büyük panik yaşanırken önce olay yerindeki vatandaşlar su ve bez parçalarıyla alevleri söndürmeye çalıştı. Bu sırada trafik polisi de hemen otogardaki başka bir polis otomobiline koşarak buradan aldığı yangın söndürme tüpüyle Durmuş H.?yi söndürdü. Üzerindeki giysileri yanan ve ağır yaralanan Durmuş H., çağrılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Vücudunda ikinci derecede yanıklar oluşan Durmuş H. burada yapılan ilk tedavisinin ardından hayati tehlike kaydıyla Konya’ya sevk edildi. Yaşanan olay otogarın güvenlik kameraları tarafından da görüntülendi.

Durmuş H.?nin yaklaşık bir yıl önce eşinde boşandığı öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Karaman Üzerine Benzin Dökerek Kendisini Yaktı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

webmaster wordpress site analiz seo analiz
ibrala.com Sitesi Yunus Emre Medya Tanıtım Web Tasarım ve Organizasyon'a Aittir.