Konya’daki Yeşildereliler Kahvaltıda Buluştu

21 Aralık 2014

3Konya’da yaşayan Yeşildere’li hemşehrilerimiz düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Konya’da yaşayan hemşehrilerimizin organize ettiği yemeğe katılımın yüksek olması herkesi mutlu etti. Yemeğe sadece Konya’dan değil Karaman’dan da çok sayıda hemşehrimiz katıldı.
Yaklaşık 200 Yeşildere’linin katıldığı davette Konya’da kurulması planlanan Yeşildere’liler derneği içinde ilk atım atılmış oldu. Hemşehrimiz Yakup TAŞ Başkanlığında bir birlikteliğin oluşması planlanıyor.
Karaman’da faaliyet gösteren Yeşildereliler Derneği Başkanı Avukat Ramazan ERYİĞİT konuşmasında dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mart ayında yapılması planlanan hemşehri buluşma gecesi hakkında konuşan ERYİĞİT Karaman’da alınması planlanan arsa ile ilgili de konuşarak katılımcılardan destek istedi.
Ankara Karamanlılar Derneği Başkanı Veli BOZKIR ise konuşmasında dernek çalışmalarının önemi vurgularken Yeşilderelilerin birlikteliğe verdiği öneme vurgu yaptı. Ayrıca planladıkları Karaman Derneklerinin oluşturacağı Federasyonda Yeşildereliler Derneğinide görmek istediklerini ifade etti.
Gurbette Sıla’yı doyasıya yaşayan hemşehrilerimiz uzun uzun sohbet etme imkanı buldular.
İbrala.com olarak bu etkinliği organize eden, emek veren hemşehrilerimizi canı gönülden kutluyoruz. Katılımları ile destek veren gelen hemşehrilerimize de Yeşildere’miz adına teşekkür ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

webmaster wordpress site analiz seo analiz
ibrala.com Sitesi Yunus Emre Medya Tanıtım Web Tasarım ve Organizasyon'a Aittir.