Mükemmel Saha Türkçe Dublaj izle

15 Mart 2014

Mükemmel Saha tamamen bir Komedi ve Müzikal bir film üzerine kurgulanmıştır. Filmde adından konuşturulacak Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Freddie Stroma ve Alexis Knapp gibi bayan oyuncular bulunmaktadır. Güzel bir senaryoya sahip olduğunu da Jeffrey Roda ve Kay Cannon ikilisinden rahatlıkla anlayabiliyoruz.Mükemmel Saha Türkçe Alt Yazılı izleyebilirsiniz ve eşlik edebilirsiniz müziğin sesine. Vkfilmizle.com ekibi olarak herzaman en yeni filmleri sizlere sunmaktayız yine yepyeni bir filmle karşınızdayız bizden eklemesi sizden izlemesi…
Acapella müzik ile bir genç kızın hayatı değişir. Sadece sizin sesiniz ile ortaya çıkan bir ses ve bu ses izleyenleri ve dinleyenleri etkilemeyi başarıyor. Son derece harika ve son derece özel olan bu ses herkes tarafından tavsiye edilebilecek düzeydedir. Bir kızın enstromansız müzik yapmayı istemesi ile üniversite yollarında Müziksiz ses grubuna katılır ve sesini konuşturmaya başlar. Pitch Perfect Türkçe Alt Yazılı izle.
Editör Yorumu: Son zamanlarda müzikal filmler arasında sürükleyici ve yüzünüzde bir tebessüm bırakacak filmlerden birisi diyebiliriz. Son derece iyi bir senaryo ile bütünleşme ve izleyenlerin filme karşı hoş görülü şekilde bakmasını ve yapılan müziğin çok kaliteli olduğunu görebilirsiniz.
Vkfilmizle.com Puanı: 8.2/10
Sinemalar.com Puanı: 9.0/10

Sayfalar: 1 2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

webmaster wordpress site analiz seo analiz
ibrala.com Sitesi Yunus Emre Medya Tanıtım Web Tasarım ve Organizasyon'a Aittir.