Vietnam Ticari Heyeti Karaman Tso’yu Ziyaret Etti

13 Ağustos 2015

Vietnam Ticari Ataşesi Ly Quoc Thinh ve Vietnam Ticari Danışmanı Le Phu Cuong, Karaman Tivaret ve Sanayi Odası (TSO) üyeleri ile bir araya geldi. Heyete toplantıya başlamadan önce Karaman Tanıtım CD’si ile Karaman’ın turistik alanları ile ilgili çekimler izlettirildi.

Oda Toplantı Salonunda Karaman TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay konuklara hitaben yaptığı konuşmada, şehrin tarihi ve ekonomisi hakkında bilgiler aktarıp, Geçmişten günümüze baktığımızda gıda sektöründe önemli adımlar atılmış, Karaman’ın Serbest Gıda Bölgesi olması için çalışmalar yapılmaktadır. İlimiz tarihi kökler açısından 8500 yıl öncesine dayanan kültürleri bünyesinde barındırmıştır. Bu medeniyetlerin bıraktığı izler halen ilimizde mevcut olup, turizm açısından büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple ilimizin turizme yönelik yatırımlarını artırmak ve İlimize yabancı turistleri çekmek için Oda olarak çeşitli projeler yürüttük. Yıldan yıla artan turist sayısı da bu projelerin bir meyvesi olarak bizleri sevindirmiştir. Bu amaçla Vietnam Halkını da Karaman’a beklediğimizi ifade etmek isterim” dedi.

Vietnam Ticari Danışmanı Le Phu Cuong da konuşmasında Karaman ürünlerinin Vietnam’da tanındığını ve böyle bir projede yer almaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Vietnam Ticari Heyeti Karaman Tso’yu Ziyaret Etti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

webmaster wordpress site analiz seo analiz
ibrala.com Sitesi Yunus Emre Medya Tanıtım Web Tasarım ve Organizasyon'a Aittir.